Kup ten produkt i zyskaj 10.99 Punktów Lojalnościowych (0,33 )

Vivicot Be Natural organiczne podpaski na noc ze skrzydełkami 10szt

SKU: 8032738361124

10,99 

Vivicot Be Natural organiczne podpaski na noc ze skrzydełkami – Podpaski z serii Vivicot Be Natural są wyprodukowane w 100% z bawełny, z organiczną bawełną w kontakcie ze skórą, aby zapewnić większą hipoalergiczność i oddychalność. Zawartość bawełny organicznej wynosi 15%. Brak środków wybielających takich jak chlor i wybielacze gwarantuje, że włókna podpasek są hipoalergiczne.

Dostępne w 5-7 dni

 • Opis
 • Dodatkowe informacje

Vivicot Be Natural organiczne podpaski na noc ze skrzydełkami – Podpaski z serii Vivicot Be Natural są wyprodukowane w 100% z bawełny, z organiczną bawełną w kontakcie ze skórą, aby zapewnić większą hipoalergiczność i oddychalność. Zawartość bawełny organicznej wynosi 15%. Brak środków wybielających takich jak chlor i wybielacze gwarantuje, że włókna podpasek są hipoalergiczne, co oznacza, że w naturalny sposób ich kontakt ze skórą nie powoduje alergii, podrażnień i zapalenia skóry. W stanie surowym BIO-bawełna jest koloru białego, czysta i nieskazitelna. Nawet po zebraniu włókien i w następnych etapach produkcji nie dochodzi do kontaktu produktu z chemikaliami, co zapewnia optymalną absorbcję wody oraz naturalną miękkość i delikatność.

Właściwości: 

 • ze 100% czystą, certyfikowaną bawełną w kontakcie ze skórą,
 • hipoalergiczne,
 • cienkie.
 • Długość: 28,5 cm.
 • Chłonność: 5/5.

Produkt włoski, z bawełny uprawianej i przetwarzanej we Włoszech.

Z czego składa się podpaska Vivicot Bio?

Jak powstają podpaski Vivicot?
Podpaski chłonne z serii VIVICOT są całkowicie wykonane we Włoszech, wyprodukowane z wyselekcjonowanych surowców i certyfikowane jako organiczne.

Ani w czasie wzrostu bawełny i jej zbiorów, ani na żadnym etapie produkcji podpasek nie dochodzi do ich kontaktu z chemikaliami. Dzięki temu BIO-bawełna pozostaje biała, czysta i nieskazitelna. W produkcji została poddana jedynie działaniu nadtlenku wodoru (woda utleniona).

Brak środków wybielających takich jak chlor i inne agresywne wybielacze gwarantuje, że włókna podpasek są hipoalergiczne. Oznacza to, że ich kontakt ze skórą nie powoduje alergii, podrażnień i zapalenia skóry.

Tak pozyskana i przetworzona bawełna zachowuje maksymalną absorbcję oraz naturalną miękkość i delikatność.

Producent

Inny

  Recenzje

  Nikt nie ocenił jeszcze tego produktu.

  Zrecenzuj jako pierwszy “Vivicot Be Natural organiczne podpaski na noc ze skrzydełkami 10szt”

  X

  Nowy przedmiot został dodany to Twojego koszyka

  Vivicot Be Natural organiczne podpaski na noc ze skrzydełkami 10szt

  Często kupowane z Vivicot Be Natural organiczne podpaski na noc ze skrzydełkami 10szt


  Stan magazynowy na wyczerpaniu

  Zobacz więcej

  Produkt dostępny

  Zobacz więcej

  Produkt dostępny

  Zobacz więcej