Kup ten produkt i zyskaj 16.99 Punktów Lojalnościowych (0,51 )

Baby Anthyllis płyn do mycia butelek i smoczków 500ml

SKU: 8002849918302

16,99 

Baby Anthyllis płyn do mycia butelek i smoczków – Płyn do mycia butelek i smoczków Baby Anthyllis został stworzony po to, aby łatwo utrzymać czystość przedmiotów, z którymi ma bliski kontakt małe dziecko. Szczególnie dedykowany do ręcznego mycia butelek, smoczków, zabawek gumowych i plastikowych, gryzaków i naczyń dziecięcych, a także innych przedmiotów.

Dostępne w 5-7 dni

 • Opis
 • Dodatkowe informacje

Baby Anthyllis płyn do mycia butelek i smoczków – Płyn do mycia butelek i smoczków Baby Anthyllis został stworzony po to, aby łatwo utrzymać czystość przedmiotów, z którymi ma bliski kontakt małe dziecko. Szczególnie dedykowany do ręcznego mycia butelek, smoczków, zabawek gumowych i plastikowych, gryzaków i naczyń dziecięcych, a także innych przedmiotów. Usuwa zabrudzenia i pozostawia myte przedmioty świeżymi i czystymi – nie lubią go bakterie.

Choć został stworzony z myślą o wyjątkowych potrzebach dzieci, to z powodzeniem można go używać do mycia wszystkich naczyń domowych. Jest bardzo uniwersalnym produktem. Płyn jest wyjątkowo wydajny i skoncentrowany. Dobrze się pieni i nie wysusza dłoni. Doskonale radzi sobie z tłustymi zabrudzeniami. Jego orzeźwiający, naturalnie cytrusowy zapach sprawia, że mycie naczyń staje się przyjemniejsze. Butelka wykonana jest z tworzywa, które nadaje się do recyclingu.

Właściwości płynu do mycia butelek i smoczków Baby Anthyllis:

 • jest bezpieczny, co potwierdzają certyfikaty, w tym ICEA – certyfikat Włoskiego Instytutu ds. Certyfikacji Etyki Środowiskowej, jedną z największych i najważniejszych instytucji tego typu w Europie;
 • można go używać od pierwszego miesiąca życia dziecka;
 • nie zawiera etoksylowanych środków powierzchniowo-czynnych, enzymów, chloru, pochodnych ropy naftowej, SLS i SLES, sztucznych barwników, amoniaku i środków bakteriobójczych;
 • był testowany dermatologicznie oraz sprawdzony na obecność niklu, kobaltu i chromu (<0,4 ppm);
 • jest bezpieczny dla przydomowych oczyszczalni ścieków;
 • surfaktant obecny w płynie został stworzony na bazie organicznej oliwy z oliwek z włoskich plantacji, dzięki czemu nie uczula i jest bezpieczny nawet dla osób z AZS;
 • jego zapach jest całkowicie naturalny – pochodzi z olejków pomarańczowego i cytrynowego;
 • wyjątkowo wydajny – stosowany zgodnie z zaleceniami (każde mycie na 5 litrów wody) wystarcza nawet na 50 myć!
 • jest wegański – nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego (np. lanoliny) i pochodnych;
 • opakowanie jest recyklowalne.

Sposób użycia: Zachęcamy do dodawania płynu bezpośrednio do komory zlewu wypełnionej wodą. Powoduje to mniejsze zużycie wody niż w przypadku mycia naczyń pod bieżącą wodą – jest ekonomiczniej i ekologiczniej. Dodatkowo dla wszystkich produktów, które są w bezpośrednim kontakcie z ustami dziecka (0-12 miesięcy), po umyciu i dokładnym wypłukaniu zalecamy przeprowadzenie odpowiedniej sterylizacji.

Jedno naciśnięcie pompki dozuje ok. 2 ml produktu. Dozowanie:

 • dla naczyń o zwykłym zabrudzeniu: 10 ml płynu na 5 litrów wody;
 • dla bardzo zabrudzonych naczyń: 15 ml płynu na 5 litrów wody.

Ostrzeżenia: Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Stosować ochronę oczu / twarzy. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Zawartość/pojemnik usuwać do zbiorników do segregacji odpadów obecnych w swojej gminie.

Opakowanie: 500ml

Skład INCI: Aqua (Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Lauryl Glucoside, Caprylyl/Capyl Glucoside, Olivamidopropyl Betaine (surfaktant z organicznej oliwy z oliwek), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil (z upraw ekologicznych), Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil (z upraw ekologicznych), Citrus Aurantifolia (Lime) Oil (z upraw ekologicznych), Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene.

Skład chemiczny: Mniej niż 5%: amfoteryczne środki powierzchniowo-czynne, niejonowe środki powierzchniowo-czynne. 5%-15%: anionowe środki powierzchniowo-czynne.
Ponadto: Limonene, środki konserwujące: Sodium benzoate, Potassium sorbate.
Zawiera: Orange sweet ext. (Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil BIO). Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Waga 0.6 kg
Producent

Anthyllis

  Recenzje

  Nikt nie ocenił jeszcze tego produktu.

  Zrecenzuj jako pierwszy “Baby Anthyllis płyn do mycia butelek i smoczków 500ml”

  X

  Nowy przedmiot został dodany to Twojego koszyka

  Wypełniacz

  Często kupowane z Baby Anthyllis płyn do mycia butelek i smoczków 500ml